Уникайте проблем

     Приватна детективна діяльність в Україні не врегульована Законом сфера, тому приватним розслідуванням може займатись будь-хто. Це розв’язує руки різним ділкам та шахраям, які видають себе за приватних детективів.

   Бажаючи одержати не стільки гарну і улюблену роботу, а  швидкі та легкі гроші, багато людей йдуть працювати в ті області, в яких як фахівці свідомо приречені на невдачу, в тому числі через відсутність спочатку потрібної освіти, а потім досвіду роботи в правоохоронних органах. Нерідкі випадки, коли більшість так званих «приватних детективів і детективних агентств» організовують уявні приватні розслідування, за результатами яких обманюють своїх приватних і корпоративних клієнтів, які звернулися до них за допомогою, з однією тільки метою - отримання «лівого» заробітку.

    Все це, не що інше, як виключно шахрайська схема заробляння в цій специфічній сфері, видаючи абсолютно надумані, нічим не підкріплені дані за результат проведених заходів. Такі псевдо детективи, досить поверхово знайомі із засобами та методами оперативної роботи, а простіше кажучи, навчилися просто гарно говорити, укладати договори і брати гроші, видають себе за фахівців, вводячи в оману, калічачи долі людей, які звернулись до них за отриманням допомоги. До таких «диво детективів» також відносяться особи, які приховують свою попередню трудову діяльність, найчастіше видаючи себе за колишніх оперативних співробітників спеціальних служб.

     Користуючись реєстром детективів на нашому ресурсі клієнт убезпечує себе від непотрібної перевірки виконавця і не приймає участь в лотереї вибору виконавця. 

    В подальшому клієнт може розраховувати на усунення проблем, які можуть виникнути при неякісному виконанні замовлення, або інших ускладнень після можливої невдалої співпраці.

   Крім того клієнти можуть звернутись до учасників Асоціації за безкоштовною консультацією і прийняти потрібне рішення до подальшої співпраці (форма звернення на сайті).