Професійна платформа


Професійна платформа

     В умовах стрімкого технологічного, наукового та матеріального прогресу своєчасна передача і отримання знань, постійний особистісний та професійний розвиток, а також налагоджена міжпрофесійна комунікація є запорукою успішної роботи. Саме в цьому питанні на допомогу і приходять професійні асоціації , які прагнуть підвищити значення і роль конкретної професії та своїх членів. Не є виключенням  і Асоціація приватних детективів України.

    Асоціація будує  свою платформу за принципом рівності та взвємоповаги до всіх участниікв Асоціаці та майбутніх клієнтів.

     Головна цінність, якою ми володіємо - це наша репутація та довіра наших клієнтів. Ми дорожимо нашими партнерами і замовниками, тому завжди  готові впевнено і своєчасно виконує свої обов'язки.

     Асоціація -  організація з реальними обличчами. Кожен участник Асоціації проходить декілька ступенів перевірки і підтверджує свої персональні дані. Членом Асоціації можна стати тільки за рекомендацією. Тому в подальшому виконавці безпечні для замовників і в разі виненкнення непорозумінь ви завжди маєте змогу звернутись до реальної людини, а не віртуального детектива.

    Нашою місією є формування цивілізовного ринку детективних послуг в Україні. Ми вчимося та розвиваємось.

  Ми прагнемо стати довіреною особою для обох сторін, як клієнта так і виконавця.